Hakkımızda

Firma Tarihçesi:

Firmamızın Nakliyat Sektöründeki temelleri 2000 yılında Sürat Nakliyat adı altında atılmıştır. 2000 yılından 2011 yılına kadar Türkiye de nakliyat sektörünün gelişmesi ile birlikte tecrübe ve sektördeki birikimlerimiz ile 2011 yılında ortaklarımızdan ayrılarak Firmamızın ismini Esenyurt Nakliyat olarak değiştirmekle kalmayıp yılların tecrübesi ve getirdikleri ile kalite anlayışımızı, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkartmayı amaç edinmiştir. Bu temel anlayış değişikliğinin ve çalışma şartlarının geliştirilmesi müşteri portföyümüzün, müşteri memnuniyetlerin artması ile sektördeki kalitemizin, referanslarımızın, şehir içi şehir dışında Esenyurt Nakliyat adının duyulması olarak ilk meyvelerini vermiştir. Esenyurt Nakliyat temellerinin atıldığı 2000 yılından bu güne kadar müşteri memnuniyeti, mal güvenliği, Sektörümüzün temel prensipleri, güvenli teslimat, taşıma güvenliği ve taahhüt edilen tarihte teslimat prensipleri amaç edinilerek ve en üst düzeyde özen gösterilerek faaliyetlerine devam etmektedir. .

Firma Profili…

Firmamız; ‘Firmamızın portföyünde . Günün koşullarına göre araç sayımız artmakta ve talepleri karşılayabilmek amacı ile kiralık araç yöntemi kullanmaktayız. Firmamız hizmetlerini sunar iken alanlarında uzman çalışanlar istihdam etmektedir.’

Şirket Vizyonu…

Esenyurt Nakliyat müşterilerine eksiksiz bilgi aktarımı ile bilgilendirmekte ve güvene dayalı bir işbirliğini temel felsefelerinden biri kabul ederek Kalite Standardını da yükseltmektedir.